Відрізний круг для металу 230х1,6х22,23 VATZO STANDART
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 230 мм.
Посадковий діаметр (d) — 22.2 мм.
Загальна висота кола (T) — 1,6 мм.
Призначення — за металом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 230 мм |
| Загальна висота кола (T) | 1,6 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴


