Фреза Атака 69222С з потрійною виїмкою За один прохід дає змогу отримувати складний профіль виробу. Купити Фреза Атака 692222С з потрійною виїмкою Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Атака 692222С
Характеристики: Артикул — 692222s.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанеру.Тип фрези — Кромічна фігурна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм. Діаметр фрези (D) — 22.2 мм. Подшипник — Нижній підшипник. Довжина фрези (L) — 83.0 мм. Довжина різу (h) — 28.6 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика матки — 35.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Страна торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 692222s |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 22,2 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 28.6 мм |
| Довжина фрези (L) | 83.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 691 ₴


