
Фреза Атака D22,2 d8 L82 h33 (692222А) з потрійною розвальцьовкою
1 582 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 692222А з потрійним розвальцьовуванням За один прохід дає змогу отримувати складний профіль виробу. Купити Фреза Атака 692222А з потрійною розвальцьовкою Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Атака 692222А
Характеристики: Артикул — 692222a.Бренд — Атака. Призначення — для дерева, ламінату, за фанером, ДСП, ОСБ, МДФ.Тип фрези — Крихітна фігурна фігурна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм. Діаметр фрези (D) — 22.2 мм. Подшипник — Нижній підшипник. Довжина фрези (L) — 82.0 мм. Довжина різу (h) — 33.0 мм. Родіус (R) — 3.2 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 68 — 35.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Страну торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 692222a |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 22,2 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 33.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 82.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | для дерева, ламінату, по фанері, ДСП, ОСБ, МДФ |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 3.2 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 582 ₴

