
Фреза Атака D20 d12 L82 h38 (022200B-2) пазова пряма з підрізувачем
1 218 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 022200B-2 пазова пряма з підрізувачем Комплектація: Фреза Атака 022200В-2
Характеристики: Артикул — 022200b-2.Бренд - Атака. Призначення — МДФ, для дерева, ламінату, по фанері, ДСП, по ОСБ.Тип фрези — Пазова двозуба, Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм. Діаметр фрези (D) — 20.0 мм. Довжина фрези (L) — 82 мм. різа (h) — 38.0 мм. Обертання фрези — RH.Кількість зубів (Z) — 2+1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 022200b-2 |
| Обертання фрези | RH |
| Діаметр фрези (D) | 20.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 38.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 82.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2+1 |
| Призначення | МДФ, для дерева, ламінату, по фанері, ДСП, ОСБ |
| Тип фрези | Пазова двозуба, пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 218 ₴


