Фреза Атака 01071030 для дверних петель Дані фрези призначені для виготовлення отворів для дверних петель Купити Фреза Атака 01071030 для дверних петель Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Атака 01071030
Характеристики: Артикул — 01071030.Бренд — Атака. Призначення — МДФ, для дерева, ламінату, по фанері, ДСП, по ОСБ.Тип фрези — Для дверних петель.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 30.0 мм. мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 18000 об./хв. Довжина хвостовика$ — 80 мм.Тип сталі — Твердий сплав.трана торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01071030 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 30.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 10.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 90.0 мм |
| Довжина хвостовика | 80 мм |
| Макс. допустимі оберти | 18000 об./хв |
| Призначення | МДФ, для дерева, ламінату, по фанері, ДСП, ОСБ |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для дверних петель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 182 ₴


