
Фреза Атака D38,21 d8 L57 h15,9 (421381) кромкова калівкова 8хR6.3 мм.
1 123 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 421381 кромкова калевкова 8хR6.3 мм.Комплектація: Фреза Атака 421381
Характеристики: Артикул — 421381.Бренд — Атака. Призначення — для дерева, ламінату, за фанером, ДСП, ОСБ, МДФ.Тип фрези — Кромічна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 38.1 мм. Подшипник — Нижній підшипник. Пошипник (d xd x D la) - 4.7x12.6x5 мм. Довжина фрези (L) — 57.0 мм. Довжина різу (h) — 1.9 мм.Радіус (R) — 6.3 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 16000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 81 — 35.0 мм.Тип сталі — Твердовий сплав. — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 421381 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 38.1 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 15.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 16000 об/хв |
| Призначення | для дерева, ламінату, по фанері, ДСП, ОСБ, МДФ |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 4.7x12.6x5 мм |
| Радіус (R) | 6.3 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 123 ₴




