Фреза Атака 301127B-3 крайкова прямаКомплектація: Фреза Атака 301127B-3
Характеристики: Артикул — 301127b-3.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, за ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, за фанером.Тип фрези — Крихітна пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 12.7 мм. Подшипник (d x x l) — 4.7x1.6 мм. фрезина фрези (L) — 76.0 мм. Довжина різання (h) — 32.0 мм. Обертання фрези — Праве.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 125 — 35.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав. Страва торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 301127b-3 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 32.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 76.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Підшипник (d x D x l) | 4.7x12.6x5 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 023 ₴


