
Фреза Атака D28,6 d12 L67 h15,9 (592268) кромкова калівкова 12х76 мм
802 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 592268 кромкова калевкова 12х76 мм Кормплектація: Фреза Атака 592268 кромкова калевкова
Характеристики: Артикул — 592286.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, за фанером.Тип фрези — Кромічна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм. Діаметр фрези (D) — 28.6 мм. Подшипник — Нижній підшипник. Пошипник (DDDDD xd xd l) — 4.7x12.6x5 мм. Довжина фрези (L) — 67.0 мм. Довжина різу (h) — 1.9 мм.Радіус (R) — 7.9 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 18000 об./хв. Довжина хвостовика iPhone — 35.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Странова торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 592286 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 28.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 15.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 67.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Макс. допустимі оберти | 18000 об./хв |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 4.7x12.6x5 мм |
| Радіус (R) | 7.9 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802 ₴



