
Фреза Атака D19 d12 L92 h38 (302190L-1) крайкова пряма зі скошеною
942 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 302190L-1 крайкова пряма зі скошеною корпуслектацією: Фреза Атака 302190L-1
Характеристики: Артикул — 302190l-1.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанеру.Тип фрези — Крихітна пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 19.0 мм.Подшипник — Нижній підшипник. Пошипник (d xd x D l) - 8x19x6 мм. Довжина фрези (L) — 92.0 мм. Довжина різання (h) — 38.0 мм. Обертання фрези — праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об.Колічність зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 81 — 35.0 мм.Тип сталі — Твердовий сплав.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 302190l-1 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 38.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 92.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 8x19x6 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 942 ₴



