Фреза Атака 151285 кромкова фальцева 8х28.5 мм Кормплектація: Фреза Атака 151285
Характеристики: Артикул — 151285.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері.Тип фрези — Кромкова фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 28.5 мм. Подшипник (d x x l) — 4.7x12.6 мм. фрезина фрезиліна (L) — 54.0 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 18000 об/хв.Количчість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика XI — 35.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Страна торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 151285 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 28.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 18000 об./хв |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Підшипник (d x D x l) | 4.7x12.6x5 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 732 ₴





