
Фреза Атака D32 d8 L56 h15 (131320) кромкова конусна 45 8х32 мм
633 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 131320 кромкова конусна 45 8х32 мм Coмплектація: Фреза Атака 131320
Характеристики: Артикул — 131320.Бренд — Атака. Призначення — для дерева, за ОСБ, МДФ, за ламінатом, за фанером, ДСП.Тип фрези — Кромічна конусна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 32.0 мм. Подшипник — Нижній підшипник. Пошипник (d xd D AL) 4.7x12.6x5 мм. Довжина фрези (L) — 56.0 мм. Довжина різу (h) — 15.0 мм. Обертання фрези — праве.Макс. допустимі оберти — 18000 об./хв.Колічність зубців (Z) — 2.Градини (O) — 45. Довжина хвостовика IP1 — 35.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Страну торгової марки — Росія.Особливості — Підшипник 5x10x4.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 131320 |
| Обертання фрези | Праве |
| Градуси (O) | 45 |
| Діаметр фрези (D) | 32.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 15.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 56.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 18000 об./хв |
| Призначення | для дерева, ОСБ, МДФ, ламінату, по фанері, ДСП |
| Особливості | Підшипник 5x10x4 |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 4.7x12.6x5 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 633 ₴




