Фреза Атака 601255 кромкова калевкова хR6.35 мм Кормплектація: Фреза Атака 601255 Упаковка
Характеристики: Артикул — 601255.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, за фанером.Тип фрези — Кромічна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 25.5 мм. Подшипник — Нижній підшипник. Пошипник (d xd D rm) - 4.7x9.5x3 мм. Довжина фрези (L) — 54.5 мм. Довжина різу (h) — 13.5 мм. Обертання фрези — праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 81 — 35.0 мм.Тип сталі — Тверий сплав.трану торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 601255 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 25.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 13.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.5 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 4.7x9.5x3 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 602 ₴





