
Фреза Атака D32 d12 L67 h15 (132320) кромкова конусна 45
565 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 132320 кромкова конусна 45Комплектація: Фреза Атака 132320
Характеристики: Артикул — 132320.Бренд — Атака. Призначення — для дерева, ламінату, за фанером, ДСП, ОСБ, МДФ.Тип фрези — Крихітна конусна конусна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм. Діаметр фрези (D) — 32.0 мм. Подшипник (d x x l) — 4.7x12.6 мм. фрезина фрези (L) — 67.0 мм. Довжина різу (h) — 15.0 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 18000 об/хв.Количчість зубців (Z) — 2.Грази (O) — 45. Довжина хвостовика дата — 35.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Страну торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 132320 |
| Обертання фрези | Праве |
| Градуси (O) | 45 |
| Діаметр фрези (D) | 32.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 15.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 67.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 18000 об./хв |
| Призначення | для дерева, ламінату, по фанері, ДСП, ОСБ, МДФ |
| Підшипник (d x D x l) | 4.7x12.6x5 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565 ₴




