
Фреза Атака D19 d8 L48 h12,7 (401190) пазова галяна 8х19 мм
499 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 401190 пазова галювальна 8х19 мм Coмплектація: Фреза Атака 401190
Характеристики: Артикул — 401190.Бренд — Атака. Призначення — для дерева, ламінату, за фанером, ДСП, ОСБ, МДФ.Тип фрези — Пазова галювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 19.0 мм. Довжина фрези (L) — 48.0 мм Довжина різу (h) — 12.7 мм. Родіус (R) — 9.5 мм. Обертання фрези — RH.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика Microsoft — 35.3 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Страна торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 401190 |
| Обертання фрези | RH |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 48.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.3 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | для дерева, ламінату, по фанері, ДСП, ОСБ, МДФ |
| Радіус (R) | 9.5 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴




