
Фреза Атака D16 d8 L70 h25 (301160) крайкова пряма
490 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 301160 кромкова прямаКомплектація: Фреза Атака 301160
Характеристики: Артикул — 301160.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанеру.Тип фрези — Крихітна пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 16.0 мм.Подшипник (d x D х 15.7x5 мм. 70.0 мм. Довжина різу (h) — 25.0 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об/хв.Кість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 62 — 35.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Страна торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 301160 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 70.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Підшипник (d x D x l) | 8x15.7x5 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴




