
Фреза Атака D12,7 d12 L51 h12 (102127) ластівчин хвіст
435 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 102127 ластівчин хвістКомплектація: Фреза Атака 102127
Характеристики: Артикул — 102127.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері.Тип фрези — Ластівчин хвіст.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм. Діаметр фрези (D) — 12.7 мм. мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика Apple — 39 мм.Тип сталі — Твердий сплав.трана торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 102127 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 51.0 мм |
| Довжина хвостовика | 39 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴




