
Фреза Атака D9,5 d8 (301095) крайкова пряма
384 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 301095 крайкова прямаКомплектація: Фреза Атака 301095
Характеристики: Артикул — 301095.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанеру.Тип фрези — Крихітна пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 9.5 мм.Подшипник (d x D) l.7x9.5x3 мм. 57.0 мм. Довжина різу (h) — 13.0 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об/хв.кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 125 — 35.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Страна торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 301095 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 9.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 13.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.0 мм |
| Довжина хвостовика | 35.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Підшипник (d x D x l) | 4.7x9.5x3 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384 ₴




