
Фреза АтакаD16 d12 L62 h20 (002160) пазова пряма
374 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 002160 пазова прямаКомплектація: Фреза Атака 002160 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 002160.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, за фанером.Тип фрези — Пазова пряма, пазова двозуба.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм. Діаметр фрези (D) — 16.0 мм. (h) — 20.0 мм. Обертання фрези — Правое.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 125 — 42 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Пристрана торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002160 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 62.0 мм |
| Довжина хвостовика | 42 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374 ₴




