
Фреза Атака D8 d8 L 54 (031080) пазова пряма кінцева
321 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 031080 пазова пряма кінцеваКомплектація: Фреза Атака 031080
Характеристики: Артикул — 031080.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, за ламінатом, МДФ, для дерева, ОСБ, за фанером.Тип фрези — Пазова пряма, Пазова двозуба.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 8.0 мм. фрези (L) — 54 мм.0 мм.Діна (Г. - 20.0 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 125 — 34.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Пристрана торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 031080 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 8.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.0 мм |
| Довжина хвостовика | 34.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | ДСП, по ламінату, МДФ, для дерева, по ОСБ, по фанері |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 321 ₴




