
Фреза Атака D8 d8 L54 (001080) пазова пряма 8х8 мм
276 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 001080 пазова пряма 8х8 мм Комплектація: Фреза Атака 001080 пазова пряма 8х8 мм
Характеристики: Артикул — 001080.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, по фанері, МДФ, для дерева, по ламінату, по ОСБ.Тип фрези — Пазова пряма, пазова двозуба.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 8.0 мм. - 20.0 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 125 — 34.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Пристрана торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 001080 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 8.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.0 мм |
| Довжина хвостовика | 34.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | ДСП, по фанері, МДФ, для дерева, ламінату, ОСБ |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴




