
Фреза Атака D6 d8 L49 (001060) пазова пряма 8х6 мм
257 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Атака 001060 пазова пряма 8х6 ммКомплектація: Фреза Атака 001060
Характеристики: Артикул — 001060.Бренд — Атака. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, за фанером.Тип фрези — Пазова пряма, Пазова двозуба.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 6.0 мм. фрези (L.0 мм. - 16.0 мм. Обертання фрези — Праве.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 1. Довжина хвостовика 125 — 33 мм.Тип сталі — Твердий сплав.Страна торгової марки — Росія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 001060 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 6.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 16.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 49.0 мм |
| Довжина хвостовика | 33 мм |
| Кількість зубів (Z) | 1 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, ламінату, по фанері |
| Країна торгової марки | Росія |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 ₴

