Фреза Freud D44 l5.5 L9.5 для шипових з'єднань Фреза Freud D44 l5.5 L9.5 для шипових з'єднань Купити Фрезу Freud D44 l5 L9.5 для шипових з'єднань Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D44 l5.5 L9.5 для шипових з'єднань
Характеристики: Артикул — 99-03612.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для зрощування, Кромна фальцева, Пазо-шипова.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм. Діаметр фрези (D) — 44.0 мм. Довжина фрези (L) — 9.5 мм (5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-03612 |
| Діаметр фрези (D) | 44.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 5.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 9.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Для зрощування, Крихітна фальцева, Пазо-шипова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 714,40 ₴





