Фреза Freud D76.2 l38.1 L86.6 кромальна каловична Фреза Freud D76.2 l38.1 L86.6 крайкова калювальна Купити Фреза Freud D76.2 l38.1 L86.6 квадратна калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D76.2 l38.1 L86.6 крайкова калівна
Характеристики: Артикул — 34-13612.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 76.2 мм. Довжина фрези (L) — 86.6 мм. Довжина різу (h) — 38.1 мм. Роус (R) — 31.8 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-13612 |
| Діаметр фрези (D) | 76.2 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 38.1 мм |
| Довжина фрези (L) | 86.6 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 31.8 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 164 ₴



