Фреза Freud D70 l29.5 L67.5 пазошипова (для кутового зрощування) Фреза Freud D70 l29.5 L67.5 пазошипова для кутового зрощування Купити Фреза Freud D70 l29.5 L67.5 пазошипова (для кутового зрощування) Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D70 l29.5 L67.5 пазошипова
Характеристики: Артикул — 99-03412.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазо-шипова, Для зрощування.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 70.0 мм. Довжина фрези (L) — 67.5 мм.Довжина (h. 29.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-03412 |
| Діаметр фрези (D) | 70.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 29.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 67.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазо-шипова, Для зрощування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 610,80 ₴








