Фреза Freud D57.2 l31.8 L80.95 кромальна каловична Фреза Freud D57.2 l31.8 L80.95 крайкова каломова Купити Фреза Freud D57.2 l31.8 L80.95 крайкова калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D57.2 l31.8 L80.95 крайкова калівна
Характеристики: Артикул — 85-00312.Бренд — FREUD. Призначення — по штучному каменю, для дерева.Тип фрези — Кромічна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 57.0 мм. Довжина фрези (L) — 80.95 мм.Довжина (h — 31.8 мм.Різа (R) 12,7 мм.Градзиси (O) — 15.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 85-00312 |
| Градуси (O) | 15 |
| Діаметр фрези (D) | 57.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 31.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 80.95 мм |
| Призначення | по штучному каменю, для дерева |
| Радіус (R) | 12,7 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 277,20 ₴



