Фреза Freud D89 l16 L64.7 фігірейна гозонтальна Фреза Freud D89 l16 L64.7 фігір'яна гозонтальна Купить Фреза Freud D89 l16 L64.7 фібрирейна гозонтальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D89 l16 L64.7 фібрирейна гозонтальна
Характеристики: Артикул — 99-22512.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Фігір'яна горизонтальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 89.0 мм. Довжина фрези (L) — 64.7 мм. Довжина різу (h) — 16.0 мм. Роус (R) — 38 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-22512 |
| Діаметр фрези (D) | 89.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 16.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 64.7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 38.1 мм |
| Тип фрези | Фігірейна горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 169,20 ₴



