Фреза Freud D69.85 l34.92 L83 кромальна каломелькова Фреза Freud D69.85 l34.92 L83 кромкова каложева Купити Фреза Freud D69.85 l34.92 L83 квадратна каловарна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D69.85 l34.92 L83 кромкова калівна
Характеристики: Артикул — 34-13412.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 69.85 мм. Довжина фрези (L) — 83.0 мм. Довжина різу (h) — 3492 мм. Роус (R) — 28.6 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-13412 |
| Діаметр фрези (D) | 69.85 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 34.92 мм |
| Довжина фрези (L) | 83.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 28.6 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 206,40 ₴



