Фреза Freud D57.2 l31.8 L84.6 кромальна каловична Фреза Freud D57.2 l31.8 L84.6 крайкова калювальна Купити Фреза Freud D57.2 l31.8 L84.6 крайкова калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D57.2 l31.8 L84.6 крайкова калівнева
Характеристики: Арикул — 85-00712.Бренд — FREUD. Призначення — по штучному каменю, для дерева.Тип фрези — Кромічна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 57.2 мм. Довжина фрези (L) — 84.6 мм.Дівина (h.1.8 мм.Руса-Різа (R) 12,7 мм.Градзиси (O) — 15.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 85-00712 |
| Градуси (O) | 15 |
| Діаметр фрези (D) | 57.2 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 31.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 84.6 мм |
| Призначення | по штучному каменю, для дерева |
| Радіус (R) | 12,7 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 132 ₴




