Фреза Freud D35 l41.5 L78 для зрощування Фреза Freud D35 l41.5 L78 для зрощування Купити Фреза Freud D35 l41.5 L78 для зрощування Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D35 l41.5 L78 для зрощування
Характеристики: Артикул — 99-03712.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для зрощування.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 35.0 мм. Довжина фрези (L) — 78.0 мм. Довжина різу (h) — 41.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-03712 |
| Діаметр фрези (D) | 35.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 41.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 78.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Для зрощування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 983,20 ₴




