Фреза Freud D50.4 l32.7 L104 комбінована рамкова Фреза Freud D50.4 l32.7 L104 комбінована рамкова Купити Фреза Freud D50.4 l32.7 L104 комбінована рамкова Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D50.4 l32.7 L104 комбінована рамкова
Характеристики: Артикул — 99-29112.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Комбінована рамкова.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 50.4 мм. Довжина фрези (L) — 104.0 мм. Довжина різу (h) — 32.7 мм. Роус (R) — 7.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-29112 |
| Діаметр фрези (D) | 50.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 32.7 мм |
| Довжина фрези (L) | 104.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 7.0 мм |
| Тип фрези | Комбінована рамкова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 946 ₴




