Фреза Freud D54 l25.4 L74.6 кромальна каложева Фреза Freud D54 l25.4 L74.6 крайкова калювальна Купити Фреза Freud D54 l25.4 L74.6 квадратна калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D54 l25.4 L74.6 крайкова фігурна
Характеристики: Артикул — 85-00112.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева, для штучного каменю.Тип фрези — Кромічна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 16.0 мм. Довжина фрези (L) — 88.0 мм.Довжина (h. 51.3 мм.Різа (R) 4.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 85-00112 |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 51.3 мм |
| Довжина фрези (L) | 88.0 мм |
| Призначення | для дерева, по штучному каменю |
| Радіус (R) | 4.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 724 ₴




