Фреза Freud D57.1 l31.8 L79.9 крайкова каломова калієва Фреза Freud D57.1 l31.8 L79.9 крайкова каломова Купити Фреза Freud D57.1 l31.8 L79.9 крайкова калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D57.1 l31.8 L79.9 крайкова калівна
Характеристики: Артикул — 34-13012.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 57.1 мм. Довжина фрези (L) — 79.9 мм. Довжина різу (h) — 31.8 мм. Роус (R) — 22 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-13012 |
| Діаметр фрези (D) | 57.1 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 31.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 79.9 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 22,2 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 466 ₴



