Фреза Freud D54 l25.4 L78.2 кромальна каложева Фреза Freud D54 l25.4 L78.2 кромкова каломовна Купить Фреза Freud D54 l25.4 L78.2 крайкова калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D54 l25.4 L78.2 кромкова калювальна
Характеристики: Артикул — 85-00512.Бренд — FREUD. Призначення — по штучному каменю, для дерева.Тип фрези — Кромічна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 54.0 мм. Довжина фрези (L) — 78.2 мм.Дівина (h.4 мм.Ріса (R-R) 12,7 мм.Градзиси (O) — 15.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 85-00512 |
| Градуси (O) | 15 |
| Діаметр фрези (D) | 54.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 78.2 мм |
| Призначення | по штучному каменю, для дерева |
| Радіус (R) | 12,7 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 356,80 ₴




