Фреза Freud D63.5 l19 L66.2 кромальна каложева Фреза Freud D63.5 l19 L66.2 кромкова калювальна Купити Фреза Freud D63.5 l19 L66.2 квадратна калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D63.5 l19 L66.2 крайкова калівна
Характеристики: Артикул — 99-02712.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 63.5 мм. Довжина фрези (L) — 66.2 мм. Довжина різу (h) — 19.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-02712 |
| Діаметр фрези (D) | 63.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 19.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 66.2 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 30.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 246,40 ₴



