Фреза Freud D50.8 l3.97 L60.3 крайкова фальцева Фреза Freud D50.8 l3.97 L60.3 кромкова фальцева Купити Фреза Freud D50.8 l3.97 L60.3 крайковий фальцевий Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D50.8 l3.97 L60.3 крайкова фальцева
Характеристики: Артикул — 63-60908.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 50.8 мм. Довжина фрези (L) — 60.3 мм. Довжина різу (h) — 3.97 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 63-60908 |
| Діаметр фрези (D) | 50.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 3.97 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.3 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 984,80 ₴



