Фреза Freud D55 l23 L61 пазошипова (для кутового зрощування) Фреза Freud D55 l23 L61 пазошипова Купити Фреза Freud D55 l23 L61 пазо-шипова (для кутового зрощування) Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D55 l23 L61 пазошипова
Характеристики: Артикул — 99-03512.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазо-шипова, Для зрощування.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 55.0 мм. Довжина фрези (L) — 61.0 мм.Дина (h.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-03512 |
| Діаметр фрези (D) | 55.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 23.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 61.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазо-шипова, Для зрощування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 729,20 ₴



