Фреза Freud D47 l28.7 L66.7 крайкова фігура Фреза Freud D47 l28.7 L66.7 крайкова фігура Купить Фреза Freud D47 l28.7 L66.7 крайкова фігура Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D47 l28.7 L66.7 крайкова фігурна
Характеристики: Артикул — 99-00712.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 47.6 мм. Довжина фрези (L) — 66.7 мм. Довжина різу (h) — 28.5 мм. Роус (R) — 6.35 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-00712 |
| Діаметр фрези (D) | 47.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 28.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 66.7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 6.35 мм |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 652,40 ₴



