Фреза Freud D35 l38.5 L86.6 крайкова конусна Фреза Freud D35 l38.5 L86.6 крайкова конусна Купити Фреза Freud D35 l38.5 L86.6 крайкова конусна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D35 l38.5 L86.6 крайкова конусна
Характеристики: Артикул — 99-07212.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихіткова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 35.0 мм. Довжина фрези (L) — 86.6 мм. Довжина різу (h) — 38.5 мм. Роус (R) — 3.2 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-07212 |
| Градуси (O) | 25 |
| Діаметр фрези (D) | 35.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 38.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 86.6 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 3.2 мм |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 394,40 ₴




