Фреза Freud D35.6 l25.4 L78.2 крайкова конусна Фреза Freud D35.6 l25.4 L78.2 крайкова конусна Купити Фреза Freud D35.6 l25.4 L78.2 крайковий конусний Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D35.6 l25.4 L78.2 крайкова конусна
Характеристики: Артикул — 85-00912.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева, для штучного каменю.Тип фрези — Кромічна конусна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 35.6 мм. Довжина фрези (L) — 78.2 мм. Довжина різу (h.4 мм.Граси (O. 15.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 85-00912 |
| Градуси (O) | 15 |
| Діаметр фрези (D) | 35.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 78.2 мм |
| Призначення | для дерева, по штучному каменю |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 430,40 ₴




