Фреза Freud D31.8 l41.5 L79.5 фігарейна вертикальна Фреза Freud D50.4 l32.7 L104 фігарейна вертикальна Купити Фреза Freud D31.8 l41.5 L79.5 фігарейна вертикальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D50.4 l32.7 L104 фігарейна вертикальна
Характеристики: Артикул — 99-32212.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Фігір'яна вертикальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 31.8 мм. Довжина фрези (L) — 79.5 мм. Довжина різу (h) — 41.5 мм. Роус (R) — 16.0 мм.Макс. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубів (Z) — 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-32212 |
| Діаметр фрези (D) | 31.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 41.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 79.5 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 16.0 мм |
| Тип фрези | Фігірейна вертикальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 987,60 ₴




