Фреза Freud D35 l25.4 L73.7 крайкова напівстержева Фреза Freud D35 l25.4 L73.7 кромкова напівстержева Купить Фреза Freud D35 l25.4 L73.7 крайкова напівстержева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D35 l25.4 L73.7 крайкова фігурна
Характеристики: Артикул — 80-13012.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова напівстержева.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 35.0 мм. Довжина фрези (L) — 76.2 мм. Довжина різу (h) — 25.4 мм. Роус (R) — 9.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80-13012 |
| Діаметр фрези (D) | 35.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 76.2 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 9.5 мм |
| Тип фрези | Покрівельна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 613,20 ₴



