Фреза Freud D23.8 l35 L83.5 крайкова фігурна Фреза Freud D23.8 l35 L83.5 крайкова фігурна Купить Фреза Freud D23.8 l35 L83.5 крайкова фігурна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D23.8 l35 L83.5 крайкова фігурна
Характеристики: Артикул — 99-01212.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна фігурна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 23.8 мм. Довжина фрези (L) — 84.0 мм. Довжина різу (h) — 41.3 мм. Родіус (R) — 18 мм.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-01212 |
| Діаметр фрези (D) | 23.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 41.3 мм |
| Довжина фрези (L) | 84.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 18.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 530,40 ₴



