Фреза Freud D38 l32 L70 пазошипова Фреза Freud D38 l32 L70 пазошипова Купити Фреза Freud D38 l32 L70 пазошипова Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D38 l32 L70 пазошипова
Характеристики: Артикул — 99-03112.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазо-шипова.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 38.0 мм. Довжина фрези (L) — 70.0 мм. Довжина різу (h.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-03112 |
| Діаметр фрези (D) | 38.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 32.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 70.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазо-шипова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 375,60 ₴



