Фреза Freud D30.2 l22.2 L67.7 крайкова напівстержева Фреза Freud D30.2 l22.2 L67.7 крайкова напівстержева Купить Фреза Freud D30.2 l22.2 L67.7 крайкова напівстержева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D30.2 l22.2 L67.7 крайкова фігурна
Характеристики: Арикул — 80-12812.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна напівстержева.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 30.2 мм. Довжина фрези (L) — 67.7 мм. Довжина різу (h.2 мм. Розаус (R) — 7.1 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80-12812 |
| Діаметр фрези (D) | 30.2 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 22,2 мм |
| Довжина фрези (L) | 67.7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 7.1 мм |
| Тип фрези | Покрівельна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 304,80 ₴



