Фреза Freud D50.5 l13 L51 пазова конструкційна Фреза Freud D50.5 l13 L51 пазова конструкційна Купить Фреза Freud D50.5 l13 L51 пазова конструкційна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D50.5 l13 L51 пазова конструкційна
Характеристики: Артикул — 99-24012.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазо-шипова.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 50.5 мм. Довжина фрези (L) — 51.0 мм. Довжина різу (h) — 13.0 мм Град (O) — 30.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-24012 |
| Градуси (O) | 30 |
| Діаметр фрези (D) | 50.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 13.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 51.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазо-шипова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 304,80 ₴




