Фреза Freud D44.5 l22.2 L70.7 крайкова каломова калієва Фреза Freud D44.5 l22.2 L70.7 крайкова калювальна Купити Фреза Freud D44.5 l22.2 L70.7 квадратна калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D44.5 l22.2 L70.7 крайкова калівна
Характеристики: Артикул — 34-12712.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 44.5 мм. Довжина фрези (L) — 70.7 мм. Довжина різу (h.2 мм Pias (R) — 15.8 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-12712 |
| Діаметр фрези (D) | 44.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 22,2 мм |
| Довжина фрези (L) | 70.7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 15.8 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 256,80 ₴



