Фреза Freud D34.9 l14.3 L62.8 крайкова каломова калієва Фреза Freud D34.9 l14.3 L62.8 квадратна калювальна Купити Фреза Freud D34.9 l14.3 L62.8 крайова калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D34.9 l14.3 L62.8 крайкова калів'яна
Характеристики: Артикул — 99-00512.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 34.9 мм. Довжина фрези (L) — 62.8 мм. Довжина різу (h) — 14.3 мм. Роус (R) — 4.8 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-00512 |
| Діаметр фрези (D) | 34.9 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 14.3 мм |
| Довжина фрези (L) | 62.8 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 4.8 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 220,80 ₴




