Фреза Freud D34.9 l12.7 L54.7 крайкова фальцева Фреза Freud D34.9 l12.7 L54.7 крайкова фальцева Купити Фреза Freud D34.9 l12.7 L54.7 квадратна фальцева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D34.9 l12.7 L54.7 крайкова фальцева
Характеристики: Артикул — 32-50208.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 34.9 мм. Довжина фрези (L) — 54.7 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32-50208 |
| Діаметр фрези (D) | 34.9 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 205,20 ₴



