Фреза Freud D34.9 l17.5 L65.7 крайкова каломова калієва Фреза Freud D34.9 l17.5 L65.7 крайкова калювальна Купити Фреза Freud D34.9 l17.5 L65.7 квадратна калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D34.9 l17.5 L65.7 крайкова калівкова
Характеристики: Артикул — 38-61412.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 34.9 мм. Довжина фрези (L) — 65.7 мм. Довжина різу (h) — 17.5 мм. Роус (R) — 6.4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 38-61412 |
| Діаметр фрези (D) | 34.9 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 17.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 65.7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 6.4 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 176,40 ₴




