Фреза Freud D31.8 l20 L58 крайкова фігурна Фіза Freud D31.8 l20 L58 кромкова фігурна Купити Фреза Freud D31.8 l20 L58 кромкова фігурна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D31.8 l20 L58 крайкова фігурна
Характеристики: Артикул — 99-pk212.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна фігурна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 31.8 мм. Довжина фрези (L) — 58.0 мм. Довжина різу (h) — 20.0 мм. Роус (R) — 9.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-pk212 |
| Діаметр фрези (D) | 31.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 58.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 9.5 мм |
| Тип фрези | Кримкова фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 103,20 ₴




